Individualūs projektai

Carlo Garn kompanija turi gilią patirtį įvairius namų ar visuomeninės paskirties patalpų kampelius pritaikyti vyno laikymui.

Siūlomi sprendimai yra unikalūs, priatikyti kiekvieno kliento norams ir poreikiams. Ar tai būtų įprastinis vyno rūsys rezidencijoje, ar tik kambarys, jo kampelis ar erdvė po laiptais – Carlo Garn meistrų pagalba mes jums užtikrinsime efektyvų erdvės panaudojimą vyno laikymui – Jūsų rūsyje nebus nepasiekiamų butelių. Jums mūsų paslaugos nuo dizaino sprendimų iki instaliavimo darbų.

Kaip vyksta procesas?
Mes atvyksime ir ivertinsime jūsų patalpą, išmatuosime. Padarysime keletą nuotraukų. Aptarsime su Jumis galimas grėsmes, sprendimo būdus – išklausysim jūsų pageidavimus.
Apdorosime iš jūsų gautą informaciją ir nusiųsime ją mūsų partneriui Carlo Garn kompanijoje. Gamintojo dizaineris paruoš pradini projektą pagal jūsų pasirinktus vyno laikymo modulius. Aptarsime su Jumis pradinį projektą, atlikęs pakeitimus pagal Jūsų pageidavimus gamintojo dizaineris atsiųs 3D projektą.
Pagal suderintą projektą pagaminsime vynines, atvešime, sumontuosime ir įrengsime kondicionavimo sistemą (prieš įrengiant vynines).

Mes pasiruošę derinti klausimus su jūsų architektu ir statybų darbų vykdytoju.

_DSC2958
CrockertonRd02
DSCF3383
DSCF3017