Wine Art

Išbandykite mūsų naujausios kartos WineArt vyno barą, kuris yra ideali naujausių technologinių naujovių, leidžiančių laikyti atidarytą vyną, dizaino ir paprasto naudojimo sintezė . Rinktis galite iš dviejų spalvų : juodos/baltos ir juodos/sidabro .
Atidarytas vynas puikiai išsaugomas ir laikomas tinkamoje temperatūroje. Naujoviškos deguonies ištraukimo sistemos dėka atidaryto vyno kokybė išliks nepakitusi net keletą dienų.

DU VYNO BUTELIAI PARUOŠTI PATIEKIMUI
Kad vynas pilnai atskleistų savo savybes, jis turi būti tinkamos temperatūros . Todėl raudonas vynas turi būti patiektas apie 16 ° C, o baltas arba rožinis vynas maždaug 8 ° C temperatūros. Išskirtinė WineArt sistema turi du atskirus skyrius, kad būtų galima laikyti ir patiekti tinkamos temperatūros 2 butelius raudono, ar 2 butelius balto o gal vieną butelį raudono ir vieną butelį balto vyno pasirinktinai.

ATIDARYTAS VYNAS SAUGUS KELETĄ DIENŲ

Atidarytus vyno butelius padėkite į WineArt barą ir nustatykite raudono arba balto vyno režimą. Novatoriška oro ištraukimo sistema užtikrina, kad jūsų vynas yra apsaugotas nuo oksidacijos rizikos iki 10 dienų po to, kai buvo atidarytas .