Esame beveik 10 metų gyvuojanti šeimos įmonė. Daug metų dirbę vyno mėgėjų pasaulyje, žengę pirmuosius tikrojo vyno žingsnius Lietuvoje, rengę begales degustacijų, pristatymų, sukaupėme nemažą patirtį.

Dirbdami didelėse kompanijose siekėme, kad išskirtiniams vynų mėgėjams, bei kolekcionieriams būtų teikiamas išskirtinis dėmesys. Deja, ne visad geri norai yra vertinami.

Taip ir gimė idėja įkurti nuosavą įmonę: rengti degustacijas, konsultuoti vyno patiekimo, laikymo klausimais. Per pirmuosius veiklos metus pajutome, kad atsiranda interesas vyno rūsiams įsirengti. Mes buvome bene pirmieji pasiūlę profesionalius sprendimus tiek privačiam klientui, tiek HoReCa atstovui.

Šiai dienai Pabaltijo rinkoje esame bene vieninteliai, galintys pasiūlyti įvairių sprendimų vyno rūsiams įrengti. Mūsų aptarnavimo teritorija ne tik Lietuva, mūsų klientų yra ir Latvijoje, Rusijoje, Estijoje.  Mes atstovaujame pasaulyje gerai žinomus ir vyno žinovų pripažintus prekinius ženklus.

Ypatingai džiaugiamės gerais atsiliepimais, klientų pasitikėjimu, iš lūpų į lūpas perduodamomis rekomendacijomis naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis. Džiaugiamės, kai klientai pasitiki mūsų žodžiu, tikime, kad nesame nei vieno nuvylę.

Mūsų asmeninis dėmesys, profesionali konsultacija, kokybiška įranga – tai ką sutiksite tapę mūsų partneriu ar klientu.

Neradote tinkamo sprendimo savo vyno rūsiui iš mūsų siūlomo asortimento? Suformuluokite savo pageidavimus. O mes, panaudodami savo, bei savo užsienio partnerių, bei draugų kontaktus, sieksime rasti jums tinkamiausią sprendimą.

Su geriausiais linkėjimais,

Žaneta ir Edmundas