Skip to content

IŠPARDAVIMAS – AKCIJOS

210 EU
280 EU
300 EU

Prie sienos tvirtinamas kamščiatraukis (užpatentuotas BOJ kompanijos) puikiai tiks bet kurioje virtuvėje, ar vyno rūsyje.
Spaustuvas laiko butelį už kakliuko, belieka viena ranka nuleisti ir pakelti svirtelę ir kamštis lengvai ir greitai ištraukiamas, tokia technologija neleidžia kamščiui perforuoti ir dalelėms patekti į butelį.
Tik BOJ turi pasaulinę licenciją gaminti sraigtą, sukurtą natūraliems ir sintetiniams kamščiams ištraukti.

399 EU

„Wine Art“ vyno baras

DU VYNO BUTELIAI PARUOŠTI PATIEKIMUI
Atidarytas vynas puikiai išsaugomas ir laikomas tinkamoje temperatūroje. Naujoviškos deguonies ištraukimo sistemos dėka atidaryto vyno kokybė išliks nepakitusi net keletą dienų.
Kad vynas pilnai atskleistų savo savybes, jis turi būti tinkamos temperatūros . Todėl raudonas vynas turi būti patiektas apie 16°C, o baltas arba rožinis vynas maždaug 8°C temperatūros. Išskirtinė „WineArt“ sistema turi du atskirus skyrius, kad būtų galima laikyti ir patiekti tinkamos temperatūros 2 butelius raudono, ar 2 butelius balto o gal vieną butelį raudono ir vieną butelį balto vyno pasirinktinai.
Atidarytus vyno butelius padėkite į „WineArt“ barą ir nustatykite raudono arba balto vyno režimą. Novatoriška oro ištraukimo sistema užtikrina, kad jūsų vynas yra apsaugotas nuo oksidacijos rizikos iki 10 dienų po to, kai buvo atidarytas.